Тепелена (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: en:Tepelenë District
(Создадена страница со: right|Тепелена '''Округот Тепелена''' (албански: ''Rrethi i Te...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Tepelenë District)
[[de:Kreis Tepelena]]
[[el:Επαρχία Τεπελενίου]]
[[en:Tepelenë District]]
[[es:Distrito de Tepelenë]]
[[eo:Distrikto Tepelenë]]
86.434

уредувања