Тирана (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 4.828 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: {{Infobox settlement <!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions --> | name = Округ Тирана | n...
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions --> | name = Округ Тирана | n...)
(нема разлика)