Разлика помеѓу преработките на „Америго Веспучи“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Amerigo Vespucci
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Amerigo Vespucci)
[[fa:آمریگو وسپوچی]]
[[fr:Amerigo Vespucci]]
[[gl:Amerigo Vespucci]]
[[ko:아메리고 베스푸치]]
[[hi:अमेरिगो वेस्पूची]]
24.517

уредувања