1480-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1480-er Joohre
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: lt:XV amžiaus 9-asis dešimtmetis)
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1480-er Joohre)
[[uz:1480-lar]]
[[pt:Década de 1480]]
[[ksh:1480-er Joohre]]
[[ro:Anii 1480]]
[[qu:1480 watakuna]]
24.517

уредувања