Географија на Босна и Херцеговина: Разлика помеѓу преработките

с
+Bosnia and Herzegovina topographic map.svg
с (r2.6.5) (Бот Брише: ro:Geografia Bosniei și Herțegovinei)
с (+Bosnia and Herzegovina topographic map.svg)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[File:Bosnia and Herzegovina topographic map.svg|240px|thumb]]
[[Податотека:Bk-map.png|thumb|240px|Географски координати : {{coord|44|N|18|E|display=inline,title}} ]]
 
2

уредувања