Разлика помеѓу преработките на „Горица (округ)“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: en:Korçë District
(Создадена страница со: right|Map showing Korçë within Albania Округот Корча (Албански:Rrethi i Korçës) е еден од 36-...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Korçë District)
[[de:Kreis Korça]]
[[el:Επαρχία Κορυτσάς]]
[[en:Korçë District]]
[[es:Distrito de Korçë]]
[[eo:Distrikto Korçë]]
86.434

уредувања