Категорија:1861: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Додава: he:קטגוריה:1861
с (Бот Додава: war:Category:1861)
с (r2.4.6) (Бот Додава: he:קטגוריה:1861)
[[os:Категори:1861]]
[[is:Flokkur:1861]]
[[he:קטגוריה:1861]]
[[jv:Kategori:1861]]
[[kn:ವರ್ಗ:೧೮೬೧]]
[[fi:Luokka:1861]]
[[sv:Kategori:1861]]
[[tl:KaurianKategorya:1861]]
[[ta:பகுப்பு:1861]]
[[tt:Төркем:1861]]
109.264

уредувања