Тулон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ml:ടൂളാൻ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.7.1) (Бот Додава: scn:Tuluni
с r2.7.1) (Бот Додава: ml:ടൂളാൻ
Ред 66:
[[lt:Tulonas]]
[[hu:Toulon]]
[[ml:ടൂളാൻ]]
[[nl:Toulon]]
[[ja:トゥーロン]]
24.517

уредувања