Разлика помеѓу преработките на „Витамин“

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: jv:Vitamin
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Vitamina)
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Vitamin)
[[it:Vitamine]]
[[he:ויטמין]]
[[jv:Vitamin]]
[[kn:ಜೀವಸತ್ವಗಳು]]
[[ka:ვიტამინები]]
86.434

уредувања