Разлика помеѓу преработките на „409“

Одземени 7 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:409 Брише: ksh:Joohr 409
с (r2.7.1) (Бот Додава: ur:409ء)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:409 Брише: ksh:Joohr 409)
[[pl:409]]
[[pt:409]]
[[ksh:Joohr 409]]
[[ro:409]]
[[qu:409]]
[[sl:409]]
[[sr:409]]
[[kshsh:Joohr 409]]
[[su:409]]
[[fi:409]]
86.434

уредувања