Категорија:Меланезија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: tk:Kategoriýa:Melaneziýa
с (Бот Додава: ace, af, ar, bg, ca, cs, cy, de, en, es, et, fa, fr, fy, gv, he, hif, hu, ja, ka, ko, la, lt, lv, mi, mwl, nl, nn, no, oc, pl, pt, ru, sh, sl, sr, sv, tr, uk, vi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tk:Kategoriýa:Melaneziýa)
[[sv:Kategori:Melanesien]]
[[tr:Kategori:Melanezya]]
[[tk:Kategoriýa:Melaneziýa]]
[[uk:Категорія:Меланезія]]
[[vi:Thể loại:Melanesia]]
86.434

уредувања