Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Bakırköy
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.5.1) (Бот Додава: mrj:Бакыркӧй
с r2.7.1) (Бот Додава: ca:Bakırköy
Ред 54:
[[Категорија:Градови и села во Истанбулската провинција]]
 
[[ca:Bakırköy]]
[[de:Bakırköy]]
[[en:Bakırköy]]
86.434

уредувања