Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: af:Jodie Foster
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: cs:Jodie Fosterová)
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Jodie Foster)
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[af:Jodie Foster]]
[[ar:جودي فوستر]]
[[bs:Jodie Foster]]
86.434

уредувања