Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: be:Сімах, Папа Рымскі
[[af:Pous Simmachus]]
[[ar:سيماكو]]
[[be:Сімах, папаПапа рымскіРымскі]]
[[br:Symmakus]]
[[bg:Симах]]
125.612

уредувања