Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: cs:Jodie Fosterová
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Jodie Fosterová)
с (r2.7.1) (Бот Менува: cs:Jodie Fosterová)
[[bg:Джоди Фостър]]
[[ca:Jodie Foster]]
[[cs:Jodie FosterFosterová]]
[[cy:Jodie Foster]]
[[da:Jodie Foster]]
2.892

уредувања