Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан I“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: be:Адрыян I, Папа Рымскі
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Hadrijan I.)
с (r2.6.5) (Бот Менува: be:Адрыян I, Папа Рымскі)
[[af:Pous Adrianus I]]
[[an:Hadrián I]]
[[be:Адрыян I, папаПапа рымскіРымскі]]
[[be-x-old:Адрыян I (папа рымскі)]]
[[br:Adrian Iañ]]
3.985

уредувања