Клавдиј Птоломеј: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: my:တော်လမီ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: sr:Клаудије Птолемеј)
с (r2.6.5) (Бот Додава: my:တော်လမီ)
[[ms:Ptolemy]]
[[mdf:Птолемей, Клавди]]
[[my:တော်လမီ]]
[[nl:Claudius Ptolemaeus]]
[[nds-nl:Claudius Ptolemaeus]]
4.013

уредувања