Отвори го главното мени

Промени

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.1) (Бот Додава: mzn:سوسیالیسم
[[mr:समाजवाद]]
[[arz:اشتراكيه]]
[[mzn:سوسیالیسم]]
[[ms:Sosialisme]]
[[mwl:Socialismo]]
59.415

уредувања