Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kl:Volgograd
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Volgograd)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kl:Volgograd)
[[he:וולגוגרד]]
[[jv:Volgograd]]
[[kl:Volgograd]]
[[ka:ვოლგოგრადი (ქალაქი)]]
[[kv:Волгоград]]
2.892

уредувања