Разлика помеѓу преработките на „Страни на светот“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: map-bms:Mata angin
с (Бот Додава: bjn:Mata angin)
с (r2.6.5) (Бот Менува: map-bms:Mata angin)
[[af:Windrigtings]]
[[ar:اتجاه سماوي]]
[[map-bmsbjn:Mata Anginangin]]
[[bjnmap-bms:Mata angin]]
[[bs:Strane svijeta]]
[[br:Pevar avel]]
[[zh-yue:方位]]
[[zh:方位]]
[[bjn:Mata angin]]
6.013

уредувања