Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Vatslav Havel
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: eu:Václav Havel)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Vatslav Havel)
 
[[ar:فاتسلاف هافيل]]
[[az:Vatslav Havel]]
[[be:Вацлаў Гавел]]
[[be-x-old:Вацлаў Гавэл]]
5.104

уредувања