Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник en-5“

с
r2.6.4) (Бот Брише: sv:Kategori:Användare en-5
с (Бот Додава: ce:Кадегар:User en-5)
с (r2.6.4) (Бот Брише: sv:Kategori:Användare en-5)
[[nl:Categorie:Wikipedia:Gebruiker en-5]]
[[cr:Category:User en-5]]
[[ne:Categoryश्रेणी:User en-5]]
[[ja:Category:User en-5]]
[[nap:Categurìa:User eng-5]]
[[sq:Kategoria:User en-5]]
[[sr:Категорија:Корисник en-5]]
[[sv:Kategori:Användare en-5]]
[[tl:Kategorya:User en-5]]
[[roa-tara:Category:User eng-5]]
11.372

уредувања