Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: jv:Robert Koch
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.69 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Robert Koch)
[[it:Robert Koch]]
[[he:רוברט קוך]]
[[jv:Robert Koch]]
[[ka:რობერტ კოხი]]
[[sw:Robert Koch]]
86.434

уредувања