Разлика помеѓу преработките на „Естонска Советска Социјалистичка Република“

с
r2.6.4) (Бот Додава: udm:Эстон ССР
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:إستونيا السوفيتية)
с (r2.6.4) (Бот Додава: udm:Эстон ССР)
[[tl:Sobyet na Sosyalistang Republika ng Estonya]]
[[tr:Estonya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti]]
[[udm:Эстон ССР]]
[[uk:Естонська Радянська Соціалістична Республіка]]
[[vi:Cộng hòa Xã hội chủ nghĩa Xô viết Estonia]]
125.999

уредувања