Житомирска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 46 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: rue:Житомирьска область
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh-min-nan:Zhytomyr séng)
с (r2.7.1) (Бот Додава: rue:Житомирьска область)
[[ro:Regiunea Jîtomîr]]
[[ru:Житомирская область]]
[[rue:Житомирьска область]]
[[sk:Žytomyrská oblasť]]
[[cu:Жито́мирьска о́бласть]]
2.892

уредувања