Печ: Разлика помеѓу преработките

Одземени 50 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Менува: vi:Pécs
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: mrj:Печ (Венгри хала))
с (r2.6.3) (Бот Менува: vi:Pécs)
[[tr:Pécs]]
[[uk:Печ (Угорщина)]]
[[vi:Pécs]]
[[vi:Địa điểm chôn cất Kitô giáo cổ tại Pécs]]
[[vo:Pécs]]
[[war:Pécs]]
5.830

уредувања