Клавдиј Птоломеј: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: sr:Клаудије Птолемеј
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Klaudiosz Ptolemaiosz)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sr:Клаудије Птолемеј)
[[sk:Klaudios Ptolemaios]]
[[sl:Ptolemaj]]
[[sr:Клаудије ПтоломејПтолемеј]]
[[sh:Klaudije Ptolomej]]
[[fi:Klaudios Ptolemaios]]
24.517

уредувања