Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: uk:Ліст Ференц
с (r2.5.4) (Бот Менува: fy:Franz Liszt)
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Ліст Ференц)
[[th:ฟรานซ์ ลิซท์]]
[[tr:Franz Liszt]]
[[uk:Ференц Ліст Ференц]]
[[vi:Franz Liszt]]
[[zh-classical:李斯特]]
2.892

уредувања