Разлика помеѓу преработките на „Гибони“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bjn:Uwa-uwa, id:Ungka
с (r2.6.5) (Бот Додава: ms:Ungka Менува: es:Hylobatidae, eu:Hylobatidae)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bjn:Uwa-uwa, id:Ungka)
 
[[ar:جيبون]]
[[bjn:Uwa-uwa]]
[[br:Gibbon]]
[[ca:Gibó]]
[[hr:Giboni]]
[[io:Gibono]]
[[id:Ungka]]
[[it:Hylobatidae]]
[[he:גיבונים]]
24.517

уредувања