Знаме на Гренада: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:پرچم گرانادا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eo:Flago de Grenado)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:پرچم گرانادا)
[[es:Bandera de Granada (país)]]
[[eo:Flago de Grenado]]
[[fa:پرچم گرانادا]]
[[fr:Drapeau de la Grenade]]
[[ko:그레나다의 국기]]
24.517

уредувања