Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Кина“

Додадени 49 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.1) (Бот Додава: cu:Катигорі́ꙗ:Срѣдинꙗнє
с (r2.7.1) (Бот Додава: udm:Категория:Китай)
с (r2.5.1) (Бот Додава: cu:Катигорі́ꙗ:Срѣдинꙗнє)
[[pam:Category:China]]
[[ka:კატეგორია:ჩინეთი]]
[[kw:KlassClass:China]]
[[rw:Category:Ubushinwa]]
[[ky:Category:Кытай]]
[[simple:Category:China]]
[[sk:Kategória:Čína (historická krajina)]]
[[cu:Катигорі́ꙗ:Срѣдинꙗнє]]
[[sl:Kategorija:Kitajska]]
[[szl:Kategoria:Chiny]]
59.415

уредувања