Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: tl:Borovichi
с (r2.6.4) (Бот Додава: az:Boroviçi)
с (r2.6.3) (Бот Додава: tl:Borovichi)
[[fi:Borovitši]]
[[sv:Borovitji]]
[[tl:Borovichi]]
[[uk:Боровичі (Новгородська область)]]
[[war:Borovichi]]
21.521

уредување