Коста Шахов: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: en:Kosta Shahov
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Kosta Shahov)
[[Категорија:Дејци на ВМОК|Шахов, Коста]]
 
[[bg:Коста Шахов]]
{{Дејци на Македонскиот комитет}}
 
[[bg:Коста Шахов]]
[[en:Kosta Shahov]]
4.062

уредувања