Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Додава: tl:Kineshma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: az:Kineşma)
с (r2.4.6) (Бот Додава: tl:Kineshma)
[[fi:Kinešma]]
[[sv:Kinesjma]]
[[tl:Kineshma]]
[[war:Kineshma]]
[[zh:基涅什马]]
109.264

уредувања