Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

нема опис на уредувањето
| [[Бедиа Енер]] || '''Нехир''' || Мајка на Седеф, најдобра пријателка на семејството Текин.
 
|}[Шевнемн Цецели] Ајше Најмалото дете на семејството Текин
|}
Булент фИЛ Јаман маж на (ЏејдА 1СЕЗОНА,дечко на Есра 2 сезона,најголем пријател на Ферхунде)
 
Јусув Атал Ахмет (МЕАНЏИЈАТА 1 сезона,сопруг на Нехир 4 СЕЗОНА)
== Надворешни врски ==
* [http://imdb.com/title/tt0856757 „Кога лисјата паѓаат“ на IMDB]
 
Анонимен корисник