Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 48 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ka:ცოცხალი ალბომი
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Livealbumi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ka:ცოცხალი ალბომი)
[[it:Album dal vivo]]
[[he:אלבום הופעה]]
[[ka:ცოცხალი ალბომი]]
[[hu:Koncertalbum]]
[[nl:Livealbum]]
86.434

уредувања