Ерусалимски собор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ja:エルサレム会議
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ja:エルサレム会議)
 
{{Link GA|de}}
 
[[bg:Йерусалимски събор]]
[[ca:Concili de Jerusalem]]
[[sw:Mtaguso wa Yerusalemu]]
[[nl:Concilie van Jeruzalem]]
[[ja:エルサレム会議]]
[[pl:Sobór jerozolimski]]
[[pt:Concílio de Jerusalém]]
86.434

уредувања