Предлошка:Албанија-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: bg, cs, el, fi, lt, no, ro, ru, sv, zh)
Нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > [[Слика:Flag of Albania.svg|30px|Албанија]]</td ><td >''&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Албанија]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div ></center>[[Категорија:Никулци за Албанија<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
''Оваа статија поврзана со [[Албанија]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Никулци за Албанија<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[bg:Шаблон:Албания-мъниче]]
[[cs:Šablona:Pahýl - Albánie]]