Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

с
r2.6.4) (Бот Менува: it:Partito del Socialismo Democratico
с (r2.5.2) (Бот Додава: fi Брише: fa Менува: es, la, ru)
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Partito del Socialismo Democratico)
[[eu:Ezkerreko Alderdia (Alemania)]]
[[fr:Parti du socialisme démocratique]]
[[it:Partito del Socialismo Democratico]]
[[it:Die Linkspartei]]
[[ku:PDS]]
[[la:Factio Democratici Socialismi]]
126.526

уредувања