Разлика помеѓу преработките на „Роза Луксембург“

Додадени 60 бајти ,  пред 10 години
с
[[qu:Rosa Luxemburg]]
[[ru:Люксембург, Роза]]
[[rue:Роза Луксембурґ]]
[[sa:रोजा लक्जेम्बर्ग]]
[[sq:Rosa Luxemburg]]
[[sl:Rosa Luxemburg]]
[[sr:Роза Луксембург]]
[[sh:Rosa Luxemburg]]
[[fi:Rosa Luxemburg]]
[[sv:Rosa Luxemburg]]
43.100

уредувања