Библиомантија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
r2.4.6) (Бот Додава: pl:Bibliomancja
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Менува Категорија:Претскажување)
с (r2.4.6) (Бот Додава: pl:Bibliomancja)
 
[[de:Stichomantie]]
[[et:Bibliomantia]]
[[en:Bibliomancy]]
[[eo:Libroaŭgurado]]
[[es:Bibliomancia]]
[[eteo:BibliomantiaLibroaŭgurado]]
[[fr:Bibliomancie]]
[[ia:Bibliomantia]]
[[it:Bibliomanzia]]
[[pl:Bibliomancja]]
[[pt:Bibliomancia]]
[[ru:Библиомантия]]
109.264

уредувања