Разлика помеѓу преработките на „Бостон Селтикс“

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Бостан Селтыкс
с (Бот Додава: hy:Բոստոն Սելտիքս)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Бостан Селтыкс)
[[ar:بوسطن سلتكس]]
[[bn:বোস্টন সেলটিক্‌স]]
[[be:Бостан Селтыкс]]
[[be-x-old:Бостан Сэлтыкс]]
[[bs:Boston Celtics]]
126.523

уредувања