Разлика помеѓу преработките на „Алберт Велики“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: scn:Albertu Magnu
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Albertu Magnu)
[[da:Albertus Magnus]]
[[de:Albertus Magnus]]
[[en:Albertus Magnus]]
[[et:Albert Suur]]
[[en:Albertus Magnus]]
[[es:Alberto Magno]]
[[eo:Alberto la Granda]]
[[ru:Альберт Великий]]
[[sq:Alberti i Madh]]
[[scn:Albertu Magnu]]
[[sk:Albert Veľký]]
[[sl:Albert Veliki]]
86.434

уредувања