Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Додава: ln:Mokɔlɔ mwa misálá mísáto
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-saⁿ)
с (r2.4.6) (Бот Додава: ln:Mokɔlɔ mwa misálá mísáto)
[[lb:Mëttwoch]]
[[lt:Trečiadienis]]
[[ln:Mokɔlɔ mwa misálá mísáto]]
[[lmo:Mercoldé]]
[[hu:Szerda]]
109.264

уредувања