Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: ln:Mokɔlɔ mwa misálá mítáno
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-gō͘)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ln:Mokɔlɔ mwa misálá mítáno)
[[lb:Freideg]]
[[lt:Penktadienis]]
[[ln:Mokɔlɔ mwa misálá mítáno]]
[[lmo:Venerdé]]
[[hu:Péntek]]
127.201

уредување