Категорија:2010 во кошарката: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:2010 no basquetebol
с (Бот Додава: nl:Categorie:Basketbal in 2010)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:2010 no basquetebol)
[[ja:Category:2010年のバスケットボール]]
[[pl:Kategoria:2010 w koszykówce]]
[[pt:Categoria:2010 no basquetebol]]
[[ru:Категория:2010 год в баскетболе]]
[[fi:Luokka:Koripallosarjojen kausi 2009–2010/2010]]
24.517

уредувања