Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
r2.4.6) (Бот Менува: eu:Txantiloi:Gobernu mota aurkibidea
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be-x-old, fa, zh Менува: ja)
с (r2.4.6) (Бот Менува: eu:Txantiloi:Gobernu mota aurkibidea)
[[et:Mall:Valitsusvormid]]
[[en:Template:Forms of government]]
[[eu:Txantiloi:Gobernu erakmota aurkibidea]]
[[fa:الگو:شیوه‌های حکومت]]
[[fr:Modèle:Formes de gouvernement]]
109.264

уредувања