Разлика помеѓу преработките на „Лазаристи“

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Congregatio Missionis
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Congregatio Missionis)
[[Категорија:Римокатолички ордени]]
[[Категорија:Туѓи пропаганди во Македонија]]
 
[[bcl:Congregacion de la Mision]]
[[ca:Congregació de la Missió]]
[[hr:Lazaristi]]
[[it:Congregazione della Missione]]
[[la:Congregatio Missionis]]
[[ln:Lazariste]]
[[nl:Congregatie der Missie]]
86.434

уредувања