Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

с
r2.7.1) (Бот Менува: ro:Denes nad Makedonija
с (r2.5.2) (Бот Додава: az:Makedoniya Himni)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ro:Denes nad Makedonija)
[[pl:Hymn Macedonii]]
[[pt:Denes nad Makedonija]]
[[ro:AstăziDenes pestenad MacedoniaMakedonija]]
[[ru:Гимн Республики Македонии]]
[[sk:Denes nad Makedonija]]
24.517

уредувања