Разлика помеѓу преработките на „Плоштад на хероите“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sr:Трг хероја
с (Бот Додава: pt:Praça dos Heróis (Budapeste))
с (r2.6.4) (Бот Менува: sr:Трг хероја)
[[ru:Площадь Героев (Будапешт)]]
[[sk:Hősök tere]]
[[sr:Трг Херојахероја]]
[[sv:Hjältarnas torg]]
[[zh:英雄广场 (布达佩斯)]]
126.130

уредувања